• Wideofilmowanie – SEE YOURSELF media group

  • Wykonujemy grafiki, loga i animacje – spełnimy Twoje oczekiwania w każdym aspekcie.

  • Nagrywamy i montujemy filmy – reklamowe, edukacyjne, okolicznościowe

  • Uwiecznij najpiękniejsze chwile w życiu – zaufaj profesjonalnemu fotografowi

 

SEE YOURSELF media group – film i fotografia oraz animacja i grafika

O firmie

Nazywam się Marcin Omelańczuk. Jestem fotografem, kamerzystą, montażystą, twórcą wizualnym, autorem projektu SEE YOURSELF media group.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży fotograficznej oraz w branży wideo. Zajmowałem się realizacją licznych produkcji w wielu miejscach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Emiratach Arabskich, Omanie. Dysponuję bogatym doświadczeniem i cieszę się z zadowolenia jakie wielokrotnie okazywali moi Klienci.

Wiele z moich realizacji dotyczyło filmów i fotografii reklamowej, reportażowej oraz ślubnej. Pomysł na SEE YOURSELF media group jest efektem obserwacji i refleksji nad tymi częściami rynku wizualnego w Polsce.

SEE YOURSELF media group współpracuje z utalentowanymi fotografami, wideografami, montażystami oraz grafikami, których umiejętności, zmysł artystyczny, doświadczenie i talent pozwalają stworzyć w pełni profesjonalny produkt.

To co robimy od zawsze jest naszą pasją, dlatego w każdy projekt wkładamy całą swoją energię i pełne zaangażowanie. Każdy Klient może liczyć na wysoką jakość i niepowtarzalność naszych realizacji. Misją SEE YOURSELF jest dostarczenie produktów pięknych i nowoczesnych, które pozostaną takimi na lata.